THBB

    

BETON İZMİR 2018 FUARI VE THBB SEMİNERLERİNE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Beton İzmir 2018 Fuarı, İnşaat ve Hazır Beton Sektörlerini İzmir’de Buluşturacak

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) ve Kalite Fuar Yapım AŞ tarafından düzenlenen Beton İzmir 2018 Fuarı, hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini İzmir’de bir araya getirecek. “Beton İzmir 2018 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı” 25-28 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek.

İnşaat ve Beton Sektörlerinin Büyük Buluşması: Beton İzmir 2018 Fuarı


Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), 1988 yılından bu yana Türkiye’de standartlara uygun beton üretilmesi ve inşaatlarda doğru beton uygulamalarının sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor. THBB bu doğrultuda, sektörün gelişmesini ve firmalar arası bilgi alışverişini sağlamak, sektörün vizyonunu ve yol haritasını belirlemek için inşaat ve beton sektörlerine yönelik önemli buluşmalar düzenliyor. 1995 yılından bu yana 2 uluslararası kongre ve fuar, 5 ulusal kongre ve 9 ulusal fuar düzenleyen THBB, 2018 yılında 10. Beton Fuarı’nı İzmir’de düzenleyecek.


THBB ve Kalite Fuar Yapım AŞ tarafından 25-28 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan “Beton İzmir 2018 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı” inşaat ve onun en temel kolu olan hazır beton sektörüyle ilgili birçok firmayı İzmir’de buluşturacak. Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Fuar’da hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine, ekipman, hizmet ve donanımlar sergilenecek. Fuar hazır beton sektörüyle ilgili her kesimin buluştuğu ortak bir platform olacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Fuar’da katılımcılar son teknoloji ürünlerini ziyaretçilere sunacak. Fuar’da hazır beton ve çimento ekipmanlarının yanı sıra beton santralleri, iş makineleri, kamyon ve çekiciler, transmikserler, pompalar, kalıp sistemleri, vinçler, çeşitli beton kimyasalları, otomasyon sistemleri, lastik ve akaryakıt ürünleri, sektörel makineler başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi beton ve agrega üreticilerine ve inşaat yapımcılarına sunulacak. Fuar, ekonominin lokomotifi inşaat ve onun en temel kolu hazır beton ile ilgili sektörlerden birçok firmayı aynı çatı altında buluşturacak. 120 markanın sergileneceği Fuar’ın 5 bin ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor. Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO), Ankara Sanayi Odası (ASO), Ankara Ticaret Odası (ATO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), İstanbul Sanayi Odası (İSO), İzmir Ticaret Odası (İZTO), İnşaat Mühendisleri Odası (İMO), Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK), Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği (YDDMD) tarafından desteklenen Beton İzmir 2018 Fuar’ını önceki yıllarda olduğu gibi Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’dan çok sayıda profesyonel katılımcı ziyaret edecek.

THBB’nin Teknik ve Ekonomi Seminerleri İlgi Odağı Olacak


Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından Beton İzmir 2018 Fuarı’nda önceki yıllarda olduğu gibi THBB Seminerleri düzenlenecek. Fuarın ilk iki günü olan 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek seminerlerde, mega projelerde beton, geçirimli beton, beton ve sürdürülebilirlik, silindirle sıkıştırılmış beton yollar, katılımcı firmaların seminerleri başta olmak üzere sektörün gelişimine katkı sağlayacak konularda sunumlar yapılacak. Fuarda, THBB Seminerleri kapsamında ekonomi semineri de düzenlenecek. Prof. Dr. Emre Alkin, Türkiye ekonomisi, inşaat ve hazır beton sektörü, başkanlık seçiminin öncesi ve sonrası başta olmak üzere ekonomi konularında bir konuşma yapacak. “Betonstar”ın Ana Sponsorluğunda düzenlenecek olan THBB Seminerlerini hazır beton firmalarının ve tesislerinin yetkilileri ile yan sanayi firmalarının temsilcilerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, inşaat mühendisleri, müteahhitler, mimarlar, yapı denetim kuruluşlarının temsilcileri, akademisyenler ve araştırmacılar yakından takip edecek.
Beton İzmir 2018 Fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık, “Hazır beton ve inşaat sektörleri Türkiye ekonomisi açısından çok önemlidir. Hazır beton sektörü, 20,7 milyar Türk Lirasını bulan cirosu, 44 bini aşan istihdam hacmi ve yıllık 113 milyon metreküpü bulan üretimiyle inşaat sektörünün en temel koludur. Türkiye, 113 milyon metreküp hazır beton üretimi ile Avrupa’nın yıldızı ve üretim açısından dünyada Çin ve ABD'den sonra da en büyük beton üreticisi konumundadır. Birlik olarak bu konumumuzu daha da güçlendirmek ve dünyada sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile referans ülke konumumuzu sürdürmek için sektörel diyalog ve işbirliğinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, firmalar arası bilgi alışverişinin yanı sıra, sektörümüzün vizyonunu ve yol haritasını belirlemek açısından da çok önemli bir buluşma olan Beton İzmir 2018 Fuarı’nı gerçekleştirmek üzere yola çıktık. 25-28 Nisan 2018 tarihleri arasında 10.sunu düzenleyeceğimiz fuarımızda hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecek. Birliğimizin temsilcisi olarak, inşaat, hazır beton ve ilgili tüm sektörleri aynı çatı altında buluşturacak olan fuarımıza ilgili tüm firma yetkililerini katılmaya ve sektördeki son gelişmeleri takip etmeye davet ediyorum.” dedi.

Fuar Tarihi: 25-28 Nisan 2018


Fuar Yeri: “Fuarizmir”, Salon C, Gaziemir / İzmir

BETON İZMİR 2018 FUARI VE THBB SEMİNERLERİNE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

MART AYI İTİBARIYLA BETON İZMİR 2018 FUARI KATILIMCILARI
ÖZBEKOĞLU İTH.İHR.İNŞ.TAAH.VE MÜH.LTD.ŞTİ.
İMER-L&T İŞ MAKİNALARI A.Ş.
BETONSTAR MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
TİTAN MAK.MAD.İNŞ.İML.İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Pİ MAKİNA OTOMASYON İNŞ. MAK.PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.
TRANS DIŞ TİCARET-TEOMAN KÜPELİ
BMS  BETON MAKİNE SERVİS LTD.ŞTİ.
PUTZMEISTER MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
FORD OTOSAN-FORD OTOMOTİV SAN. A.Ş.
KOLUMAN OTOMOTİV ENDÜSTRİ A.Ş.
BOOM MAKİNA SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
HBC RADYO KONTROL LTD. ŞTİ.
GÜVEN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
AIR LIQUIDE GAZ SAN.VE TİC.A.Ş.
SOLE BETON KATKI MADDELERİ
BYTRUCK OTOMOTİV İNŞ.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ÇAYIROVA BORU SANAYİ VE TİCART A.Ş.
MC FİLTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
IVECO ARAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PROGRESS GROUP GmbH
ÇİMBETON HAZIR BETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
LYKSOR YAPI KİMYASALLARI A.Ş.
BETA İŞ MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
HİDROMEK HİDROLİK VE MEKANİK MAK.İML.SAN.TİC.A.Ş.
ROMETA SA,
3A LABORATUVAR TEST CİH.İTH.İHR.LTD.ŞTİ.
TEREX MAKİNA SATIŞ A.Ş.
BATIBETON SANAYİ A.Ş.
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SAN.VE TİC.A.Ş.
LİYA LABORATUVAR TEST CİH.İML.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
MERCEDES - BENZ TÜRK A.Ş.
MAXION JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.
ÖZGÜVEN MÜH. TUR. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

 


BETON İZMİR 2018'İ DESTEKLEYEN KURULUŞLAR


     
     

 

BETON İZMİR 2018, TÜRKİYE HAZIR BETON BİRLİĞİ VE KALİTE FUAR YAPIM A.Ş. TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.


Yukarı Çık